Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-22, 13:16   #5
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Dziękujemy, ale nie dostrzegamy tego problemu i nie wzbudza on znaczącego zainteresowania graczy.
Ja akurat spotykam się z takimi opiniami jednakrze wielu graczy nawet nie zagląda na forum. Wypowiadają się głównie te same osoby i jak widać mają na to swoje sposoby.

Cytat:
Napisał kunai Zobacz post
Też nie widzę problemu, zawsze można zrobić sobie lighthacka jeśli komuś to przeszkadza :P
Ja rozumiem że nastrój w grze itd. ale chodzi o kontrasty. Mamy jasne paski, jasny środek i ciemne obrzeża. Z czarem środek jest za jasny względem ciemnego obrzeża.

Osobiście zmieniam ustawienia wyświetlania w opcjach karty graficznej z Gaming na FPS i po krzyku mogę grać z lampą pochodnią czy nawet bez, ale gdy gram na laptopie z błyszczącą matrycą lub na starym monitorze gdzie nie mam możliwości regulacji gra staje się bardzo męcząca dla oczu. Najgorsza sytuacja występuje na początkowych poziomach jak mamy do użytku tylko słabszy czar.

Jako twórcy gry powinniście pomyśleć o wszystkich graczach i przetestować jak to wygląda na w różnych konfiguracjach, a nie pisać że nie widzicie problemu.

Ja tego nie zgłosiłem bo mi się gra niewygodnie bo potrafię sobie z problemem poradzić ale dlatego że problem występuje i ludzie kombinują żeby grać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem