Zobacz pojedynczy post
Stare 10-08-15, 12:02   #27
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Pytanko. Gdzie znajdę upiorzyce?? Z tego co się dowiedziałem, same upiory biegają tam na goblinach.

Ukryty tekst:
Południowe rubieże. Dostęp tylko dla duchownych


Z doświadczenia powiem, że ta zmiana z 120 na 200 many w deper tewo olta zabiła resp czarnoksiężników dla mnie. Chyba jestem jedyną z nielicznych osób, która wbija tam dużo doświadczenia i pewnie jedynym magiem duchownym elementalistą.

Schowałem obliczenia na sucho (zapewne gdzieś się pomyliłem, bo wszystko brane z głowy) więc czytasz na własną odpowiedzialność (expenie na czarnoksiężnikach)

Ukryty tekst:
Zmiana z 120 na 200 many; zabijanie czarno to jakieś 4-5 deper tewo olta na 3 czarno więc 4*80 = 320 many. Nie chodziłem tam na miksturach maga, dlaczego? Chodziłem tam zarobkowo. Używałem mikstur many dzięki czemu z sakiewek czarno wychodziłem na 0 za manasy. Na kółko schodziło około 500 mikstur.
Czysto teoretycznie: 600 mikstur = ~56 czarnoksiężników, zawsze wbije po 3, czasami 2 więc 56/3 =~ 19 grup. Teraz 19*320 = 6080 many a to jest równoważne (mm ze sklepu) 6080/100 = 61 mikstur+ na kółko oraz czas na manasowanie się.
Do tego dochodzi zmniejszenie maksymalnego dropu sakiewek z 1000 do 900, zakładając, że tego nie ma:
661 mikstur na 1 kółko, 7200 mm na expie (wcześniej byłem w stanie zrobić jakoś 12 kółek, zależy jak mi się chciało), 7200/661 = ~11.
Zakładając, że zarabiałem 3t z sakiewek na kółko więc wychodzi -6t z wypadu (nie biorąc pod uwagę zmniejszenie maksymalnego golda z sakiewek). Biorąc pod uwagę łaskawe rng oraz zmiane sakiewek, będzie to wynosić -8t na wypad z sakiewek przy dłuższym czasie na expie jak przed tą łatką.

Drop z takiego expa to jakoś 180 szafirów, 30 mandragor, 4-8 królewskie nogawice, 4-6 kościste buty, 0-2 złote hełmy, 12-20 utamek, ~3 naręcze magii, ~6 laska maga, ~5 wicher

Średnio wychodziło (sprzedając wszystko oprócz mandragor) 34,6t czystego zarobku
Teraz około 34,6 - 8 = 26,6t na (używając mikstur many).

Czy zmiany wyszły na dobre? Tak, ale będzie to irytujące tam expiąc.


Sam nie wiem po co to piszę ale czułem wewnętrzną potrzebę


Nie wiem dlaczego ale czytając tą łatkę miałem wrażenie jakby pisała ją inna osoba niż poprzednie . . .
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem