Zobacz pojedynczy post
Stare 15-09-13, 19:40   #3
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Myślę że altaron powinien być i trudny i łatwy, z początku łatwy i stopniowo powinien stawać się coraz trudniejszy podkreślam stopniowo! żeby nowi gracze nie zniechęcali się już na starcie dla tego początek powinien być łatwiejszy ponieważ ma za zadanie wprowadzić gracza w fabułę oraz objaśnić podstawowe zagadnienia niezbędne do dalszej rozgrywki która coraz to będzie trudniejsza, wymagać będzie nie małej wiedzy do dalszej eksploracji krainy i unikania zagrożeń, myślę że najłatwiejszym sposobem zwiększenia poziomu trudności rozgrywki jest zmniejszenie exp aktualnie jest zbyt ogromny, tylko że tutaj powstaje kość niezgody bo nowi gracze którzy będą zaczynać na trudniejszym poziomie nigdy nie dościgną tych graczy którzy zdobywali doświadczenie na starym altaronie, cóż wiąże się z to... tak dobrze pomyślałeś z resetem postaci, myślę że większość społeczeństwa altaronu jest przeciwko resetowi i oczekuję że szanowna administracja podzieli się swoim stanowiskiem na temat resetu postaci czy kiedy kolwiek bedzie.

Takie jest moje zdanie.
Gekko jest nieaktywny