Zobacz pojedynczy post
Stare 28-09-13, 11:50   #5
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Nie znam dokładnej sytuacji jaka jest obecnie w grze ponieważ ostatni raz grałem może jeszcze w styczniu. Ale z tego co można zauważyć na forum to liczba graczy jest co raz to mniejsza. Zdaję sobie sprawę, że przy takiej liczbie graczy handel jest bardzo ograniczony. Jednak jak się nie podejmie zdecydowanych kroków to gracze sami też nie przyjdą. Nie wiem jakie kroki administracja ma w planach podjąć aby przyciągnąć graczy, ale nawet jeżeli im się to uda a gra będzie wyglądała jak wygląda (zbyt łatwa) to równie szybko odejdą jak i przyszli (subiektywna opinia).
sidexxx nie każdy jest fanem skillowania, mnie też nie raz doprowadzało to już do szału ale gdy na Altaronie tego zabrakło to dopiero wtedy zobaczyłem jak to urozmaicało grę. Teraz jest zbyt prosto i przede wszystkim opiera się tylko na zdobywaniu poziomów (masz więcej poziomów to masz więcej PNów, jak masz PNy to masz umiejętności). Czyli skille są bezpośrednio uzależnione od poziomu, a to jak dla mnie psuje całą zabawę.
Nie wiem też o co chodzi obecnie z miksturami pierwszego, drugiego i trzeciego kręgu, jednak wspomniałem wcześniej, że można lekkie mikstury kupić u NPC jednak te podstawowe (najczęściej używane) powinny być dostępne wyłącznie u graczy. Myślę, że takie rozwiązanie jeszcze byłoby najlepsze. Jak wspomniał neccoz takie rozwiązanie powodowałoby dodatkowo większą użyteczność danej profesji.
Pizmak jest nieaktywny