Zobacz pojedynczy post
Stare 05-02-18, 20:47   #146
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Słowem wstępu - zdaję sobie sprawę, że podjęta przeze mnie decyzja nie jest satysfakcjonująca dla wszystkich. Posiada swoje minusy oraz plusy, niemniej przy jej podejmowaniu uwzględniałem czynniki, o których muszę pamiętać jako Mistrz Gry całego Projektu a nie jedynie danych grup graczy, a o których wielu z Was nie zdaje sobie sprawy.
Serwer npvp od długiego okresu świecił pustkami i stanowił cień serwera pvp (jaki by on nie był). Został stworzony w okresie, gdy Altaron prosperował inaczej a kierunki, którymi podążała ówczesna administracja (czyt. Slythia) były inne. Na skutek długoletniej, co raz większej rozbieżności technicznej obu światów, stanęliśmy w rozkroku, w którym należało podjąć jakiś kierunek - dla swojego dobra. Krok ten podjąłem, choć nie był on łatwy.

Serwer npvp zostanie usunięty wraz z porannym, piątkowym (09.02.2018) zapisem serwera. Tego też dnia, po zapisie, serwery będą dłużej wyłączone w celu wgrania niezbędnych zmian (do około 11).

Maksymalnie dwie postacie z konta, ze świata npvp, posiadające najwyższy poziom (minimalnie 30) zostaną przeniesione na serwer pvp:
  • postacie będą miały obniżony poziom o połowę,
  • postać otrzyma ilość talarów równą połowie nowego poziomu,
  • postać zostanie przeniesiona bez przedmiotów oraz jakiegokolwiek majątku (nie licząc talarów wspomnianych w punkcie powyżej),
  • umiejętności zostaną wyzerowane,
  • postać otrzyma punkty nauki równe 10 krotnej wartości nowego poziomu,
  • lista vip zostanie wyczyszczona,
  • na obecnym serwerze pvp postacie nie zostaną objęte zmianami.

Przykładowo postać, która obecnie ma na serwerze npvp 200 poziom, w piątek, po wgraniu zmian będzie miała 100 poziom, 50 talarów oraz 1000PN.

Ponadto na serwerze zostaną dodane strefy npvp obejmujące całe miasto Neolith i jego okolicę, oraz kluczowe miejsca, pozwalające na swobodną rozgrywkę dla nowicjuszy. Zmieniony zostanie również system punktów pvp oraz system naliczania bonusów doświadczenia oraz łupów w drużynie - więcej informacji w liście zmian, w piątek.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 05-02-18 o 21:43
Obles jest nieaktywny