Zobacz pojedynczy post
Stare 30-10-12, 06:31   #32
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojo.rojo Zobacz post
wez czego ty tu chcesz czlowieku jak tu taka patola jest ze ch** slythia gra na non-pvp swoim charem o nicku Thali razem z swoim kolega z real life (byc moze i chlopakiem?) El Kaelem razem z ziomkami robia wszystkie misje jak chcesz sie w topce wybic to predzej czy pozniej wlepia Ci bana wiec aelo
Pozwolę sobie sprostować.

Thali to nie moja postać, zaś Kael to nie mój chłopak (i nigdy nim nie był). Poza tym, nawet jeśli byłaby to prawda to postać 'Dresowy Styl' nie jest żadnym zagrożeniem, o ile można tak ująć, dla najsilniejszych graczy na non-pvp - ma zaledwie 30 poziom. Jakoś ani Didrika, ani Irwizz (niebędący w klanie wraz z Thali czy Kaelem) nie mają bana.

Poza tym, Dresowy Styl sam jest sobie winien. Otrzymał karę tylko dlatego, że pomimo ostrzeżeń nadal łamał regulamin. Proszę nie zrzucać na mnie odpowiedzialności za jego czyny.

Dresowy, niewiedza nie jest żadnym wytłumaczeniem. Jak to mawia stare łacińskie przysłowie - nieznajomość prawa szkodzi. Na Twoją*niekorzyść przemawia także fakt, że ostrzegałam Cię w grze oraz nie jesteś w stanie do teraz pojąć, że popełniłeś*błąd (i nawet nie potrafiłeś założyć tematu w odpowiednim miejscu).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-10-12 o 06:37
Slythia jest nieaktywny