Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-14, 23:22   #56
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał Badyl Bamber Zobacz post
Nie rozumiesz o co mi chodzi to ci podpowiem :)
Przeczytaj swoj poradnik, potem swoje posty pod nim i znowu swoj poradnik.....ogolnie poradnik ok ale potem w postach przeczysz sam sobie.
W tym wypadku ciezko to mi ciebie zrozumiec jak piszesz A potem B a potem B przeczy A.
Czesto uzywasz stierdzenia ''wykorzstac w pelni'' zaczynam sie wachac czy wiesz co znaczy w ''pelni''. Piszesz o potrzebach sily aby w ''pelni'' korzystac z kazdej broni nawet od 1 skila wladania, potem o ''pelnym'' wykorzystaniu skila.......
reasumujac twoje wypowiedzi przy 100 skilu 1h w ''pelni'' wykorzstam katane , ale majac przy tym 100 skil sily a 10 skil 1h w ''pelni'' i wykorzystam rowniez elficki miecz :)
Cały czas mówisz o pełnym wykorzystaniu broni. Nie ma czegoś takiego. Niezależnie ile masz skilla broń zawsze będzie miała tyle ataku ile ma. Można w pełni lub częściowo korzystać ze skilla. W zależności od tego jakiej broni używasz możesz mieć skill równy twojemu, lub mniejszy.
I nawet blednie interpretujesz to co rzekomo mysle :) pisalem jaki skill wladania bronia jest potrzebny aby zadawac normalne obrazenia skoro jest podane przy jakim skilu przestanie mi dmg rosnac.
Po prostu nie ogarniam o co ci chodzi. Po prostu jesteś nastawiony na stary system, gdzie obrażenia zależały od ataku. Już tak nie jest.
Ale ty pewnie wiesz co i jak. Nie jak pelno graczy ktorzy spelniaja wymogi sily na lepsza bron a bija duzo slabiej niz ze slabszej. Dziwne, przeciez w ''pelni'' ja wykorzystuja
To nie jest możliwe. Albo błąd, albo błędna interpretacja, albo błędny test (albo dual-wield). (O ile spełniasz wymagania siłowe) z lepszej broni zawsze będziesz zadawał obrażenia równe lub większe.
Napisz mi proszę jeszcze raz, konkretnie, powoli - co dokładnie chcesz wiedzieć, dobrze?
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem