Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-12, 09:51   #53
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
... Nawiązuję do postu kaela. Ponadto cały czas tłumaczysz fakt iż używali bot, było moją winą, bo sobie poszedłem z nimi. Zresztą sama na początku mówiłaś, że nie było żadnego bota, a kilka postów wyżej było już co innego. Więc to jest pewne, że ekipa pomagała sobie botem, aby wykonać misje. I żadnych konsekwencji z tego nie wyciągną ? Chyba, że grają tutaj gracze, którzy są poza regulamin, jak tak to przepraszam ;]
ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat - Ciężar dostarczenia dowodów spoczywa na tym, kto oskarża, a nie kto się broni.

in criminalibus probationes debent esse luce clariores - W sprawach karnych dowody powinny być jaśniejsze od światła.

I jeszcze jedno, specjalnie dla wszelkich hejterów oskarżycieli:

qui accusare volunt, probatones habere debent - Ci, którzy chcą oskarżać, muszą mieć dowody.

Na drugi raz zanim zaczniesz kłapać jadaczką, to weź popatrz ile możesz naprawdę, a ile Ci się wydaje, że możesz. Bo puste oskarżenia rzucać na wszystkich dookoła to może byle plebs. Atakujesz każdego po kolei, Slythię, nas, mnie personalnie, Empiratora, Scurvy. A konkretnego dowodu nie ma ani jednego, mimo, że wciąż przedstawiamy dowody na nasza korzyść.
Czekam, aż padnie jeden konkretny, sprecyzowany zarzut wobec konkretnej osoby poparty jakimś dowodem, a nie tym, co się komuś wydawało.
Ode mnie to koniec gadania w tym temacie, bo nie mam ochoty więcej sobie marnować nerwów na wdawanie się w dysputy z kimś, kto nie bardzo wie o czym mówi.
Wicked jest nieaktywny