Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-12, 08:48   #51
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.
Prosze nie pisać bredni pani Administrator ze ktoś tu pisał o El Kalece że ma bota.
Attax jest nieaktywny