Temat: Zapowiedź II
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-04-14, 01:28   #78
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Zapowiada się fajnie, przynajmniej część. Np. ten udźwig mnie ciekawi. Ktoś po kogoś wpada to lot do rzeki i spieprzamy, żeby chociaż nas nikt nie dogonił :P nie no żartem.

Kwestia jak to będzie wyglądało w praktyce. Ktoś wspomniał, że to ostatni update dotyczący balansu. Według mnie po tak dużych zmianach na pewno pojawią się błędy, które będzie trzeba korygować :P jak będzie wszystko wyglądało w praktyce, dowiemy się po upie :P

A przepraszam?? Kiedy update? :D

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Bonusy z kamieni będą losowe, im lepsza jakość tym większa szansa na lepszy bonus, ale nawet taki będzie miał minimalną szansę, że wyjdzie bonus ujemny. Bonusów nie będzie można usuwać. Każdy rodzaj kamienia będzie mógł nadać jedną spośród kilku losowych cech. (Dla każdego kamienia te cechy będą inne).

A to wydaje mi się głupie. Why? Ktoś zloci coś świętego, demonicznego czy nawet chosu czy przeklęte. Wpiedzieli jakiś bonus, który się nie powiedzie i co? Nikt nie będzie nosił lepszych zestawów w sensie demoniczny/ chaosu. Tylko weźmie ten królewski, ale z lepszym bonusem x hp/ x many. Przemyślcie to....
Tym bardziej nikt nie będzie ładował bonusów z maną czy czymś innym. Wszyscy będą lecieć w hp. Żeby się nie okazało, że mag może mieć więcej hp niż rycerz. Bo mu akurat trafiły się zajebiste bonusy.

A czy pny które posiadam stracę? Bo obecnie posiadam dużo pnów i nie chce ich stracić

RED SKULL NA PVP = GAME OVER PANY! :D

Ostatnio edytowane przez sebcio12 ; 19-04-14 o 01:48
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem