Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-18, 11:57   #79
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Status projektu przedstawiałem Wam po wielokroć a schemat jego działalności powinien być bardzo dobrze znany, nie będę więc n-ty raz tłumaczył czym Altaron jest i jak bardzo różni się rzeczywistość od Waszej wizji. Nie przeskoczymy tego, tak już jest i tak już będzie.

Swoją aktywność na forum zredukowałem do minimum, bo próby jakiejkolwiek dyskusji z szerszym gronem zawsze sprowadzają się do tego samego - niezrozumienia, frustracji i wyzwisk ze strony graczy.
Owszem - na początku istnienia tego wortalu, prawie 9 lat temu, komunikacja na poziomie gracz-administracja była o wiele lepsza, bo społeczność graczy wspierała twórców, była zżyta i chętna do współpracy. Taki stan utrzymywał się poniekąd nawet przez jakiś czas po starcie gry, ale stopniowo ulatniał, wraz z przybywaniem kolejnych, toksycznych graczy, którzy siłą próbują do dziś dzień narzucić swoją wizję gry.
Nie zamierzam kopać się z koniem, tłumaczyć kolejny raz gdzie są błędy w rozumowaniu pewnej części graczy, bo to nie daje żadnych efektów.
Robię (robimy) więc swoje, współpracując z graczami, którzy wychodzą sami z inicjatywą i miast marudzić chcą pomóc dobrze się przy tym bawiąc i czegoś uczyć.
Ale to tylko taka dygresja.

Restartu oczywiście nie będzie, o czym zapewniałem wiele razy. Startu nowego serwera również nie przewiduję. Aktualizacja jest w dalszym ciągu tworzona a jej opóźnienie spowodowane jest przede wszystkim koniecznością zajęcia się przeze mnie, w ciągu ostatnich miesięcy, sprawami osobistymi jak obrona tytułu i ukończenie studiów. Ogrom pracy, nowości i zmian jakie postanowiliśmy wprowadzić również robi swoje, szczególnie, że oprócz mnie i Pregusi obecnie nikt nie pracuje nad Altaronem - nie licząc kilku graczy, których pomoc jest nieoceniona. A przypomnę, że nasza praca nad projektem jest właściwie charytatywna, wykonywana w wolnych chwilach, często po nocach. By potem czytać na forum, że się jest kłamcą, leniem i nieudacznikiem - miło, prawda?

Kiedy więc będzie aktualizacja? Jak stwierdzimy, że ją skończyliśmy i jesteśmy zadowoleni z efektu. A poprzeczkę stawiamy sobie wysoko.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 18-07-18 o 12:06
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem