Zobacz pojedynczy post
Stare 22-05-14, 17:07   #25
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Pierwsza rzecz, balans jest dobry wystarczy zrozumieć co od czego jest, pamiętaj że magowie mają teraz buffy drużynowe i po coś one do chuja pana są. Kolejna rzecz typu kutas, wojownik 1h na tarczy z zaznaczonym full defem dostaje ode mnie z puginału za 200-300 więc jeżeli ktoś dalej płacze że bije za dużo to niech usunie Altaron z dysku. Obecny system PvP jak i PvPE wymaga użycia mózgu a nie obładowania się na milion capa i wyciągania milion expa dzień w dzień. Kolejna rzecz typu kutas - nigdzie nie jest napisane że np. 250 lvl musi wyciągać 5 milionów expa na godzine by poexpić. obecnie wyciąga 700k/h czasami milion zależy gdzie ale i tak dalej dla niego to za mało. Jedyny problem który sam widzę że jest to faktycznie DMG z SD magów chociaż tu też sie zastanawiam bo widziałem jak Vojuva bił w kogoś to uderzał za 700+. Nie chce mi się pisać tego samego dzień w dzień dlatego pierw polecam poskilować, rozdać PN, pójść testować a następnie pisać na forum.

PS. ktoś pisał że obecna administracja niszczy grę, to poprzednia administracja niszczyła grę bo dała się manipulować przez ludzi którzy lubią popłakać i ponarzekać a nawet nic nie sprawdzili. Teraz odpowiedni ludzie są na odpowiednich miejscach i gra idzie w dobrym kierunku. Chyba że wam podobało się że Duchowny Elementalista leczy się dużo bije z kpiro po 1k i niszczy system a Palek nekro leczy się jak gówno i bije jak gówno, to w porządku nie mam więcej pytań ale na Altaronie sobie nie poradzicie ^^.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem