Zobacz pojedynczy post
Stare 13-12-12, 09:56   #4
piter909
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jakie buffy bez konsekwencji.. To jest buff, którego konsekwencją jest samozniszczenie. Poza tym bez przesady, to jest oczywiste, że mag z takim samym poziomem jak rycerz zawsze wygra, tu się nie ma co kłócić, dlatego proponuję taką, a nie inną zmianę. Byłoby bardziej podkreślone, że nekromanta to forma offensywna wymagająca poświęcenia życia, a duchowny forma ochrony sojuszników i ochrony życia. Skoro taki rycerz przeważnie ma umierać, to czemu nie miałby szansy pociągnąć za sobą agresora i razem z nim umrzeć? Ewentualnie kogoś zabić za cenę własnego życia? To jest bardzo dobre według mnie dla rycerza nekromanty. Nie powiem, może podałem trochę wygórowane wartości tego czaru, można by je trochę zmniejszyć jeśli byłoby to zbyt mocne.

Poza tym podałeś astronomiczny przykład.. Te 600 dmg w playera to chyba jakiś absurd.. No chyba, że w najlepszym wypadku przy ogromnym szczęściu, gdzie ktoś byłby bez armoru i tarczy nie wspominając o wahaniu obrażeń przy czym taki dmg wchodziłby raz na x razy. Mag jest w stanie obronić się przed takim atakiem bez problemów, tym bardziej jak wejdzie wzmocnienie jego obrony poprzez nowe tarcze, które nie dość, że dają deff, to ich mana pochłania część zadanych dmg. Według mnie jest to nadal bardzo dobry pomysł.
Patrząc na to z twojej strony: Rozumiem, grasz magiem i nie chcesz aby stał się słabszy na tle innych profesji, ale nie tak trzeba patrzeć na rozgrywkę.. Mag zajmuje się czarami obszarowymi, które zadają ogromny dmg na pewien obszar, za to rycerz koncentruje się na jednym celu. Wszystko przemyślałem i według mnie ten pomysł jest naprawdę bardzo dobry.
Dziękuję za opinie, proszę o kolejne komentarze.

Ostatnio edytowane przez piter909 ; 13-12-12 o 10:23
piter909 jest nieaktywny