Zobacz pojedynczy post
Stare 02-10-18, 13:07   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
To co konkretnie posunelo administracje do zmiany expa hydry na ktorych NIKT nie expil na sezonowym serverze a przypominam v3 i v4 byl to czesto odwiedzany resp w team huncie
Nie wiem co to "v3 v4", w miarę możliwości - jaśniej.
Nie wiem czy był to uczęszczany resp - przed chwilą Windykator pisał, że owszem. Jeśli to była ironia, to jej nie rozumiem.

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Więc dlatego takie wciry dostałem od górskich 200 magiem ;o przez BŁĄD w grze... Powinna być o tym jakaś informacja ;s
Na to wygląda. Nad obrażeniami od rzucanych będziemy pracować. Informację zamieszczam teraz, lepiej późno niż wcale.

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
5 expa do kamiennych golemów WOWOWOWO. NIKT ALE TO NIKT nie expil na umarłych - nerf BRAWO. Hydry ? Kościane ? Te zmiany są absurdalne!!!!. Super marnowanie czasu, nowy strażnik gry zamiast zająć się błędami typu "kamienie górskiego trola" marnuje czas na takie pierdoły . Kto to wszystko testował ? te 250 poziomy z comunity czy jakieś 30 poziomy.
Nie ośmieszajcie się
Na umarłych mnichach ktoś tam expił. Osobiście uważam, że będzie to resp do poprawy pod tym kątem. Chwilowo marnuję jedynie czas na odpowiadanie tutaj, bo zmianami opisanymi w tym temacie się nie zajmowałem. Aktualizuję changeloga byście wiedzieli co jest grane.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem