Temat: Zapowiedź II
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-04-14, 17:05   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Odpowiedzi będą dość ogólnikowe, aby zbyt wiele nie zdradzać na chwilę obecną.

@Catthon - Punktów PVP w ogólnym rozrachunku dostępnych na miesiąc będzie mniej niż obecnie fragów, straty po śmierci zostały zmniejszone, ma to na celu głównie ochronić Graczy niskopoziomowych.

@Walles - Ilość wnęk zależeć będzie od rodzaju przedmiotu, im słabszy tym mniej wnęk, nie każdy zdobyty przedmiot będzie je posiadał, będzie to losowe. Przedmioty kupione wnęk posiadać nie będą. Wartości maksymalnych bonusów też nie zdradzę, ale kompletując dobry zestaw i mając ogromne szczęście będzie można otrzymać nawet większe bonusy do życia i many niż obecnie.

@Arkon - Jako zwiadowca, który utrzymuje dystans nie odczujesz aż tak bardzo tej zmiany. Tak, na załączonym obrazku widać okienko umiejętności rycerza, wszystkie umiejętności zostały przeskalowane pod nowe wartości, wymagania dla run, itp. również ulegną zmianom zgodnie z nowymi przelicznikami.

@Sokoskiiii - Obecnie traci się:

Z błogosławieństwem:
1) Od gracza na świecie PvP = 4%,
2) Od potwora na świecie PvP = 3%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 3%.

Bez błogosławieństwa =
1) Od gracza na świecie PvP = 6%,
2) Od potwora na świecie PvP = 5%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 5%.

Usunęliśmy również podział Potwór/Gracz, gdyż nie widzimy tutaj żadnej logiki.

@beta2468 - Odpisałem w pytaniu Pana Walles, nie zdradzę wszystkich możliwych bonusów żeby nie psuć zabawy z ich odkrywaniem, będzie też można zepsuć przedmiot implikując w nim "bonus" minusowy. Na obrazku przedstawiono atrybut szczęścia, który modyfikować będzie loota.

@Veolithe - Nie bardzo rozumiem, przyznawanie punktów będzie zależne od siły Gracza, którego pokonamy. Po samym sprawdzeniu czy jest dużo/niewiele słabszy będziesz wiedział ile otrzymasz punktów.

@mikeleplacido - Obecne postacie będą miały wyliczone wartości siły na podstawie posiadanego poziomu. Nie będzie to przeliczane z umiejętności walki wręcz.

To właśnie jest ta interakcja między Graczami, o której wspomnieliśmy. Praktycznie każdy Gracz ma jakiegoś znajomego alchemika, który po dostarczeniu odpowiednich składników wykona dla Niego kamień.

@Siupek - Odpisałem w pytaniu Pana Mikeleplacido odnośnie przeliczania. Otrzymywanie PN/poziom również zostanie zmieniona, więc każdy otrzyma pewną ich ilość po aktualizacji.

Widzę, że zostałem wyprzedzony, no cóż, przynajmniej część informacji dodałem.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 18-04-14 o 17:40
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem