Temat: [pvp i non-pvp] Od nowa na cpvp
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-18, 11:15   #23
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Nie obraź się (lubię Cię mimo wszystko :), ale siejesz ferment.
Cały czas piszesz posty typu "reprezentuje npvp" "większość newbie", ale jakoś nie widzę postów popierających Twoje zdanie.
No nie obraże sie, bo Cie rozumiem. Początkowo bylem jedynie za zaostrzenie systemu pvp.
Też mi szkoda, że większość osób nie pisze tutaj tego co myśli, ale może po prostu nie czują się na tyle pewni i nie mają wystarczająco szerokiej perspektywy.


Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Ja i tak raczej zrezygnuję z gry. Chłopaki mi już nie odpuszczą (a szkoda, po pewnie w przyszłości organizowałbym ruch oporu przeciwko nim i mielibyśmy wspólnie trochę zabawy :)
Problem w tym, że to ludzie którzy znają te gre na 100%, mają wysokie zdolności manualne i potrafią jej poświęcać mnóstwo czasu, jak ja, tylko oni go lepiej wykorzystują.
Sam widzisz jak jest, mi nie zależało na takich strefach, przez 3 miesiące grało sie dobrze i nie było żadnego random pk, ale roszczeniowe bydło weszło i zrobiło chlew.
A najbardziej mnie odrażają wypowiedzi po zpkowaniu jakiegoś ziomka "jakie gówno".
Miałem i mam niezły ubaw z tego, że ich działanie ma całkowicie odwrotny skutek od zamierzonego xD
No po prostu nie można było inaczej, z terrorystami sie nie idzie na układy.
Może kiedyś te strefy non będą zniesione, ale na razie trzeba naprawić community w tej grze, pozwolić się oswoić nowym graczom.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem