Zobacz pojedynczy post
Stare 09-01-19, 00:03   #5
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Podziwiam, naprawdę szczerze, ze pomimo ze mnie nie znasz tak doskonale wiesz gdzie kiedy i na czym expilem, z jakim zapleczem, expem/h i profitem(ciekawe z czyich opowieści, drugiej czy trzeciej reki?). Zwiad nekro ssal kiedy nie bylo czaru na kryta, wtedy była przepasc miedzy nim, a elementalista, czar na kryta spowodowal przepasc miedzy zwiadami a magami i rycami. Ja już solo nie zrobie 2kk po tych zmianach, bo mój exp opieral się na 3 potworach na klacie. Zwiad nekro krecił (przed ta zmiana i ze starym atakiem puginałów) 2kk na twoim full waste(pomijając jakie to waste bo to nieważne) bijac pojedynczo potwory i to jest fakt. Wracajac do puginałów sa regularnie dostępne w niskiej cenie, łatwe do postackowania, a ty chcesz przyrownywac je do sdkow, która to dyskusja była walkowana miliony razy, ze nawet nie chce mi się jej szukac. Zwiad dostal takiego kopa wprzód w stosunku do reszty, ze powinieneś robic posta z podziękowaniami, a nie doszukiwać się urojonych trudności w grze pvm. Trafność decyzji o zmianie ataku puginałów zweryfikuje się jedynie w chwili kiedy jakiś zwiad zacznie z tego korzystać w jakikolwiek sposób, bo raczej nie expiles jeszcze na cpvp na puginałach, co? Dobre tam musza krazyc o mnie legendy skoro tyle wiesz nigdy ze mna nie majac styczności(ta co była to w zasadzie żadna). To co tu się dzieje z tymi rotacjami, która profesja najlepsza co latke to jest cyrk, tak długo jak ktokolwiek z administracji będzie interesowalo zdanie graczy tak długo będą te rotacje bo nigdy nie zadowolą każdego.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem