Zobacz pojedynczy post
Stare 08-01-19, 18:17   #1
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie Luźne dyskusje o praojcach

1 zmieniłem zdanie bo th już nie istnieje a żaden czar oprócz nut i sniezycy do niczego się nie nadaje. Dodatkowo uwazalem wtedy ze będzie magiem dalo sie wybiegac jakies endgejm moby, z czego ostatnie zmiany mnie wybudzily.
2 nie wiedziałem że to będzie możliwe, odkryte przypadkiem że jestem tanky jak szukaliśmy z benkiem miejsca gdzie zwiad wykreci więcej niż 600kh i tak jakoś mi się spodobalo
3 no chodzi i refil trwa 30 max 40 na robionych potach do których nie każdy ma dostęp i składniki bo na kupnych nie ma profitu i refil trwa jedno kółko
4 tak jak praojce odkryte przypadkiem że daje sb tam radę, nie lubilem tak grać
5 lekki nerf.., ty tyle wiesz o tym pancerzu że nie skomentuje... magiki i exoreniusy od dawna nie mają podjazdu
6 patrz punkt 5
7 dostał nerfa bo milerus strzelal po 900 w maga bez tarczy to był chyba demo set wtedy miałem. te pobrania many koło kolana mi latają ale wszystkie ostatnie zmiany rozpędziły zwiada momentalnie do 2kkh co nie miał kto tego testować nawet, a jak już ludzie to opanują to dopiero będzie sieka kręcona na expach solo. Kiedy twój przesadzony mag kręcił 1,9kk bijąc po 3 a zwiad bijąc pojedynczo robi 2kk. Ja 3 praojcow już nie wezmę. A i moje refile paliły po 2mbp uhow a zwiad ma je na dystansie. Że skrajności w skrajność. Tak chcę najlepszego maga jak ty najlepszego zwiada a ugi najlepszego ryca. Zwiad obecnie jest parodią jak zwiady się podexpia i nauczą biegać to dopiero będą expy i profity. Ze skrajności w skrajność. Zaden gracz rzetelnie nie pomoże wam bansalowac profesji niezależnie jak głośno będą krzyczeć że chcą sprawiedliwego balansu.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 08-01-19 o 18:34
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem