Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 15:32   #28
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie .

Jedyną, ale za to OGROMNĄ wadą łucznika, jest szybkość przyrastania umiejętnosci walki dystansowej. Banalny przykład- kupiłem 100 kamieni, podzieliłem się z Ettą na pół, wiec mielismy po 50. Miałem 51 dystans. Starczylo mi to na ponad 30 minut treningu, a zdobylem 5 % (!!!!!) umiejętnosci ! Śmiech !
czyli na awans z 51 na 52 dystans , trzeba zużyć 10 godzin treningu i 1000 kamieni... Caly czas mialem krwawe ciosy... Gdy ginę, jedyne na co patrzę, czy mi dist nie spadl... paranoja ! A to ze rycerz ma 2 skille do trenowania... zaden argument! W momencie jak mu OBA skille przyrastają szybko, to :
1. Bron rozwijana jest znacznie szybciej niz u łucznika,
2. Tarcza rozwijana znacznie szybciej niz u łucznika,
3. PN doda sobie do jakiego chce skilla. <- tu faktycznie PN to dodatek, a nie jak w przypadku łucznika BAZA na ktorej sie opiera zdobywanie skilla. W tym czasie co łucznik walczy z lvlem aby dostac nowy punkt nauki, rycerz i walczy o PN i w tym samym czasie mu skill wejdzie podczas normalnej, regularnej walki !
2 opcje:
Albo NATYCHMIAST zareagujcie i obnizcie wojom predkosc skillowania, albo przyspieszcie predkosc łucznikowi !
Inaczej, za pare miesiecy \ tygodni, wojownicy zdążą wbic po 80+ skilla, a łucznicy na 60 beda gnic. Pozniej jak sie zbalansuje, to woje i tak beda daleko do przodu. Im predzej, tym lepiej.
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem