Zobacz pojedynczy post
Stare 12-11-17, 15:53   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tydzień walk z najeźdźcą dobiegł końca. Czas podsumować dotychczasowe dokonania śmiałków! Dużo tego nie ma, więc do roboty!

Miejsce 1

Zajmuje Patho, która wraz z Lilith Warhallyah dzielnie walczyła przeciwko barbarzyńskim dzikusom. O tak, te kobiety nie boją się pobrudzić sobie rąk, ba są nawet gotowe zastosować równie barbarzyńskie praktyki, co wrogowie. W każdym razie najeźdźcy długo nie zapomną zapachu palonych ciał swych braci. Patho zdobywa też puchar, 14 dni statusu szlacheckiego oraz 10 talarów!

Ukryty tekst:


Dzień 16
Walka wciąż trwa mimo kurczących się zapasów amunicji wciąż stawiamy opór.
Udało nam się pozbawić życia większość najeźdzców. Pozostali, dowództwo tej śmiesznej armii chowa się w swoich norach. Pozostało tylko wcielić w życie najgorszą częśc planu naszego dowództwa generalnego. Z obawy przed armia nieumarłych abitanczyków wydany został rozkaz palenia zwłok wroga. Może smród palonych ciał zniechęci resztę i wycofają się - przyczółek na bramie Hernasa, będzie znów nasz.



Bardzo dziękuję Lilith Warhallyah za pomoc ! ;)


Miejsce 2

Zajmuje Szprycer, który gotowy jest"naszprycować" abitańskie monstra runami gradobicia! Oby powstałe od tego guzy wybiły im z głowy barbarzyńskie pomysły. Szprycer zdobywa też 7 dni statusu szlacheckiego oraz 5 talarów!

Ukryty tekst:




"Siedzę w obłokach i popijam szprycer"

Na chwilę obecną jest to ostatni konkurs dot. zdjęcia tygodnia. Do tematu wrócimy być może w przyszłości, w tej lub lekko zmienionej formie. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Listopadowa Promocja", w którym wygrać można gadżety z logiem Altaronu.

We własnym imieniu chciałbym podziękować również dla Raffarda aka Siupek - to on trudził się nad przygotowywaniem postów dotyczących konkursu i właśnie dzięki niemu mogliście uczestniczyć w tej zabawie, i wygrywać upominki. Z racji tej przygotowałem dla niego specjalną nagrodę - puchar oraz malutki stateczek, który (mam nadzieję) przypominać mu będzie naszą wspólną żeglugę na morzu zwanym "Praca dla Altaronu"!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 12-11-17 o 16:08
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem