Temat: Zapowiedź II
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-04-14, 20:34   #61
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Drogi Catthon wejdź na serwer non pvp. Znajdź grupę do polowań... Jak to zrobisz i nie zejdzie Tobie parę tygodni to daj znać :)

Ja na cały serwer mam dwóch rycerzy z którymi mogę iść polować "grupowo" :)

No i proszę bez komentarza typu : zapraszamy na PVP :) coś bardziej konstruktywnego :P
Swoim poziomem wyprzedziłeś grę i to znacznie. Gra nie jest robiona pod osoby na Twoim poziomie, nie dziw się więc, że wyższe poziomy (te, które wyprzedzają grę) wbija się wolniej i żmudniej niż 0-200.



:Morderca
Moja wypowiedź skierowana była do konkretnego gracza, który na dodatek jest członkiem gildii, co do której wiem, że zawsze znajdzie chętnych na wspólny wypad. Dlatego jego argument pod moim adresem znalazłem bezpodstawnym.

Zawsze można znaleźć graczy do wspólnego polowania. Ja też lubię polować solo i wiem, że jest to możliwe, jednak rozumiem, że działania administracji zmierzają w kierunku skłonienia graczy do kooperacji

Co do punktów nauki
Walka tarczą zawsze może się przydać, ponieważ skill ten będzie wpływał na ilość siły (ale nie jestem tego pewien). Poza tym gracze otrzymają trochę zaległych pn, więc będzie coś na start. Ja też kiedyś wpakowałem ze 200 pn w bezużyteczne skille - mówi się trudno.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem