Zobacz pojedynczy post
Stare 17-04-15, 20:19   #102
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Wbijało się 1! skill i 8 godzin.
Pff... Amatorka! Dopiero jak 1% leciał mi ponad godzinę to rozdawałem PNy.

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
P.s. Borute na 180 zbloczyłam, więc nie taki tam 300....
Od resetu są słabsze tarcze, słabszy pancerz i o wiele wiele wiele wiele wolniej leci skill.
Ostatnio nawet obliczyłem ile PN kosztowałoby wymaxowanie tarczy. Co uzyskałem?
180 ->201 = 1378pn
162 ->180 = 654pn
144 ->162 = 371pn
114 ->144 = 239pn
Czyli uzyskamy ~2650pn
Zakładając, że chcemy być jednymi z najlepszych (po to gramy?) musimy wbić 140 siły, aby używać przeklętej tarczy, i coś tego 1h by trzeba podnieść, żeby nie bić po 70 przez całą grę. Ale pomijając nawet siłę i 1h policzmy: 300(lvl) x 7pn = 2100pn + 400(misje)=~2500pn
Tak! Doszliśmy do tego, że niewymaksujemy nawet tarczy gdy pominiemy 1h i siłę Chyba komuś nie poszło w szkole na matmie, bo obecnie wbicie 300 poziomu jak dla mnie jest mało realne (chyba, że znajdę jakiegoś sponsora )

@Cysio
Skąd w Tobie ta agresja i bezcelowa walka?
Przez myśl mi nawet przeszło, że Twoje konto kupił Androririirododebil czy jak mu tam było, a te tematy to tylko przykrywka do założenia właściwego, w którym zaproponujesz, żeby zręczność można było wbijać dualem w tempie 10 skilli dziennie
P.S.
Jak ja bym tak rzucał kurwami na prawo i lewo to już dawno bym miał konto zbanowane

@down
Nie jest wcale za duża (dla mnie), tylko skille niepotrzebnie lecą o wiele za wolno + poprzez pogorszenie tarczy i pancerza non-pvp nie może skillować na Wiwernach. Sprawdź moje dokonania sprzed resetu to będziesz wiedzieć o czym mówię- kto na prawdę chciał ten potrafił się wybić, miał później o wiele łatwiej na potworkach przez co mógł zarobić, a na bossach nie potrzebował praktycznie maga duchownego, co miało jakiś tam sens przy tej liczbie graczy. Na moje przy obecnym systemie zarobku, gdzie nie mogę wyjść nigdzie nawet na zero (w teamie do 50lvl to już w ogóle zapomnij, żeby zarobić!) wróżę jeszcze mniejszą liczbę graczy. Rozwiązań nie przedstawiam, bo chyba o to chodziło, że miało być bardzo nudno trudno.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 17-04-15 o 22:52
Mcree jest nieaktywny