Zobacz pojedynczy post
Stare 23-05-11, 09:05   #75
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał ralph Zobacz post
Widze ze gowno wiesz ! Grales magiem ? NIE a placzesz ze pall taki slaby a mag to pro kot no z maga normalnie woja robisz ... Ogarnij sie bo czytajac twojego posta to mi sie plakac chce jak placzesz nad swoim palkiem a inne profy wywyzszasz . Mag na 10 lv pada od zwyklych czerwi ktore sie wbijaja w niego po 20-30 a lucznik nie ! W maga krasnoludy na 10 lv bija po 20 a w lucznika nie ! Mowisz ze mozna isc na lepsze potwory magiem ? No wlasnie widac ziomek poszedl na wywerne na 20 lv bil ja po 150 bajer hity gorzej tylko ze ona w niego po 120 a w ziomka woja po 20 ... Mag ma przeje***e by nosic lepsze rozdzki niie moze uzywac tarczy porazka ... na malym lv bez znajomosci itd mag moze expic tylko na czerwiach do 20~a potem na cyclopy ale jak ktos zobaczy ze przyszedles na 20 lv na cyclopy ktore sie w ciebie wbijaja po 60 albo i wiecej to lur i cie nie ma . Mowisz ze mag moze na odleglosc no to brawo a pall to co z obucha bije ? Mag moze i ma hity bo tak jest wszedzie w kazdej grze w ktorej ta profa wystepuje ze ma wieksze hity od innych ale z tym defem tu to przegiecie na rl zakladasz plate seta i idziesz expic na rotki i jest fajnie a tu od 10 lv bez potkow nie poexpisz na full respie bo ciagle czerwie beda wyskakiwac a na 10 lv z luskowym setem wbijaja sie one po 20-30 . Summony ? ale czy to oplacalne do expa? toc one tez expa zdobywaja to nie wiem czy sie oplaca ... Moze do kasy ale do expa nie !
Wbij chociaż kochanieńki 25 poziom i wykup sobie czary ofensywne dla maga... Mój kolega, mag, ma już 46 poziom bo robi 50-55k/h i bije sobie Nekro, Licze i Kościeje. A ja nie mogę iść na nic ponad cycki z marnym 25k/h.

Najbardziej w łuczniku boli mnie to że maksymalny hit jaki wyciągnąłem kiedykolwiek ze zwykłego bełta to 170... mam 75 dystansu. Ale nie myślcie sobie że biję po 150-180. Mam kupę missów, a gdy już trafię to zazwyczaj zadaję obrażenia w zakresie 60-110. Rycerz na moim poziomie robi większe szkody potworkom, a on przecież nie wydaje kasy na amunicję. Jak napisał Rekhyd, bycie wyłącznie supporterem w huncie łucznik z wojem to żadna frajda...

Ogólnie łucznik jest fajną profesją, nie wyobrażam sobie gry inną od czasów 8.0 (a grałem już Łucznikiem w czasach 7.6), ale przy tej sile ataku jesteśmy małymi pipkami. Powinny się szybko (!) pojawić nowe bronie, pancerze i amunicja dla łucznika, bo inaczej to jest bez sensu, gra się kończy na 45. poziomie.
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem