Zobacz pojedynczy post
Stare 12-03-14, 21:07   #153
Sunshine
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Z4anzib Zobacz post
ja bym tez chciał coś dodać od siebie i wogóle , bo wprowadzacie coś , przyznam ale po pewnej weryfikacji ze coś liszecie o łatkach ale wprowadzacie jak wam sie podoba i dla potrzeb serwera , a naszym obowiązkiem nie jest czytac tych steków na codzień pozniej sie denerwujemy bo wychodzi coś nie tak a mianowicie
ctrl r czy z jedno z nich dla mnie tylko działa i nikt nie odpowiada , slythi nie ma wiec co , dla was tez sie licy coś zupełnie iinengo ?
weszłęm klientem do gry z łątką 2 pogralem okolice max 10 minut i zwiecha , co sie ku..... stało pozniej sie dowiaduje ze zdziwieniem bo z trolem sobie poradzić nie umiem ze weszła łatka i zwiecha szybkie przelogowanie a tu ded pisze na klan odzyskajcie eqwipunek , i tak sie stało ale co musiałem sciągnąc uaktualnienie juz niestety bo nic nie wchodziło , napisałem wam o zdazeniu ale macie to w powarzaniu i to głęboko w powarzaniu i śmiem dodac ze nie tylko ja jetem tu poszkodowanu bo straciłęm kile lvl bo ktoś sobie w marcu robi łatki zamiast to robić na jakies świeta wakacie czy wogóle na czas przygotowań taki załozony i spodziewany , jeśli robicie łatke itp to zakłądajcie z góry zebyśmy sie nie potrafili zalogowac na klienta , nie bedziecie mieć spanu i braku szacunku , a jesli bedziecie to robić tak samo czyli tylkow asze interesey sie liczą i tylko wasze to tut mi lajt ! ja was tez mam w tym powazaniu
przemyślcie sprawe i to co napisałem bo ograniczyliście juz przyjemność gry , bo gra naprawde mało ludzi i coraz mniej a jeśli chcecie ograniczeń to ja będe 1 po zakończeniu premium bo juz go nie kupie

Wydaję mi się że wina leży tylko i wyłącznie po twojej stronie. Jakoś 99% populacji wiedziało że należy pobrać nowego klienta, bo jest aktualizacja. To już twój problem. Zresztą news był dość obszerny a linijka z informacją o kliencie do pobrania była wytłuszczona.
Sunshine jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem