Zobacz pojedynczy post
Stare 21-01-14, 08:05   #22
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
A profesje bezuzyteczne cala gre to co? GOSCIU I TAK MASZ NAJLEPSZE ZESTAWIENIE MOZLIWE DLA RYCERZA! Jezeli elementalista jez bezuzyteczny to zrob sobie nowa postac z rycerz duch-alch albo rycerz necro-elel albo necro-alch i zobaczysz ze kur*a to jest roznica jak miedzy ziemia a niebem wam zawsze malo teraz to dostrzegam bo gralem rycerzem alch-ele -.- jak jeszcze rago mialo rozrzut i czasem nie mogles zabic lisa na strzala to bylo mniej placzow
Ty się kur** skończ udzielać, cały czas płaczesz jaki to duch-ele jest silny i to niesprawiedliwe, zamiast napisać coś senseownego. Między rycem duch-ele, a duch-alch różnice nie są kolosalne i wynikają tylko z tego, że każdy ma dużo kasy i nie chce mu się potków klepać, a dla rycka nekro na teście powstał bardzo fajny czar wyssanie życia, do tego będzie miał jebnięcie lepsze od maga nekro. Różnice między profkami są bo balans ciągle się tworzy, też mogę napisać, że kiedyś hape taiws rycka był słaby, albo nikt nie grał elemantalistą tylko każdy robił alchemika.

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Nie jest bezużyteczna, po prostu łatwiej się gra do 150-170 lvla, później okazuje się, że lepszą opcją jest alchemik. Kwestia czy chcesz grać łatwo i w miarę szybko do tego 150 lvla czy się pomęczyć i potem expić w sumie za darmo. Myślę, że highscore rycków mówi samo za siebie jakie subprofki są najlepsze ;)
Nie na tym gra polega, żeby profesja była przydatna do xx lvla, tylko przez cały czas. Skoro moja gra elementalistą staje się mało opłacalna na tym 150 -170 lvlu, to jaki to ma sens, gra nie konczy się na wbiciu 200, niektórzy mają aspiracje nawte na 300 lvl i co mają uzywać tylko czarowania broni? ;d Tu nie chodzi o siłę, bo mogą nawet osłabić, ale niech różnica między odes rago i żywiołówkami będzie widoczna.
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny