Temat: [pvp] Payment list
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-01-14, 09:39   #36
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

ok. Cytaty z 12.09.2013
"Mam ambiwalentne uczucia, co do tego, gdyż z jednej strony szkoda mi czasu straconego na grę tutaj, z drugiej zaś cieszę się, że kończę swoją przygodę z tą porażką, zwaną Altaronem. Nie mniej jednak życzę powodzenia i mam szczere nadzieje na to, iż Administracja poczyni krok ku lepszej przyszłości servera.

Podpisuję się pod tym i żegnam nielicznych

Tisaya"


"ja również chcę się pożegnać, gra jest po to aby przynosić przyjemność, a nie żeby na każdym kroku irytować. tak wiec powodzenia w dalszej grze.

P.S. Fardon nie musisz się już przejmować fragami, teraz będziesz ich miał nadmiar ;p

Lider Hertagonu"


"Zacytuje ziomka złego:B Bawcie się sami,porozdawajcie sobie wszyscy sg i doradców,i tak wnet zostaniecie na tym serwerze tylko wy sram na ten burdel
<Signed>
Karrim"

i w ogole macie swój zajebisty temat sprzed kilku miesięcy
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6977,

Ja wiem panowie, że większość od was się nie musi uczyć albo pracować, bo to liceum, gimbaza, albo starzy utrzymują, ale teraz widocznie czas abyśmy my odpoczeli i poczekali, aż powyjeżdżacie gdzieś w pizdu. Ja znam wasz skład doskonale, i wiem że macie w teamie spinaczy, więc team w tej postaci się długo nie utrzyma, tym bardziej jeżeli my już więcej w najbliższych miesiącach nie wyjdziemy.
Oczywiście nie mówię że nie wrócimy. No ale niestety najpierw trzeba będzie poczekać, do tego czasu zapewne znudzi wam się gra.
Zresztą tak przeżywacie, wiemy że jesteśmy waszą jedyną rozrywką na tym serwerze, więc możecie się poczuć
a) smutni
b) opuszczeni
c) zdębiali (wtf)
d) szczęśliwi (lol)

Tak więc też z tego miejsca pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy, którym nie znudziło się jeszcze expienie! Wbijajcie 200 albo i 300, jak się wam znudzi to was dogonimy z lvlami!

A no i też chciałbym powiedzieć że nie będziecie mieli już problemu z fragami, bo będziecie mieli ich nadmiar <sad cry>
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem