Temat: [kwiatki] Zmiany!!
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-12-13, 19:12   #1
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie Zmiany!!

Witam, zaczne od razu bez owijania w bawełne, nie wiem na chuj wypisywane są tu pomysły jak od dawna nic tu nie jest wykorzystywane ale mniejsza mam pare pomysłów które się powtarzają od wieków no więc :
a)nowe miasto a z nim nowe expy miasto najlepiej jakby znajdowalo się na południowo wschodniej części mapy (tam na rogu) a za miastem nowe expy nowe potwory expy grupowe lub i w pojedynke, expy dla kasy lub dla ostrego pg, expy dla kazdej profy
b)nowe czary przydalyby sie jakieś
c) od dawna klepia wam ludzie o nowym questach coś pod poi/inq grupowe questy + jakiś trudny dla 200+lvl'i xD
d)nowe eq i tyćke latwiej do zdobycia
e)ogarnijcie altaron-wiki w koncu wiem ze ludzi pewnie macie malo ale ogarnijcie to bo jest strasznie wiele braków
f)wy nei chcecie gracze pragną... highscores oraz who is online? na stronei altaron.pl dlaczego tego by nie mialo byc hm?
g)
Moim zdaniem, jakby coś zmieniło się z misjami, mapą, expowiskami, stroną altaron-wiki to byłoby o wiele lepiej tyle ode mnie ;)

A i jeszcze jedno wiem że to pisane było miliony razy ale czym częściej to może w końcu coś pomyślicie i zrobicie bo każdy czeka i czeka a tu co? nic 0 zmian
poiuyt321 jest nieaktywny