Temat: Domek
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-05-11, 08:12   #3
Brando
 
Avatar Brando
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mitschi Zobacz post
Witam
To jest po prostu żałosne, w jaki sposób tutaj działają domki... 2 dni temu kupiłem sobie domek za 80 srebrników, no i długo się nim nie pocieszyłem, dzisiaj skończył mi się status szlachecki, chciałem go aktywować, ale że byłem na expie to nie kupywałem. Wracając do depo, wstąpiłem do domku i ukazała się nie miła niespodzianka.. domek jest pusty oraz do wypożyczenia... itemki pojawiły się w depo no ale 80 srebrników poszło się jeb***.. Jest to chory sposób zarabiania pieniędzy, rozumiem, czynsz okey, ale ten status szlachecki ? mogli byście zrobić takie przypomnienia listowne jak z zapłatą czynszu, a nie że od razu domek znika. I co mam teraz zrobić? powinnien być jakiś czas od zakończenia się szlachcica.. Nie będę wydawał na grę 20zł aby wykupić sobie szlachcica na miesiąc.. mam lepsze wydatki.
Zróbcie coś z tym.. Wyjadę sobie na wakacje a tam domek zniknie ...

Pozdrawiam
Czyli w skrócie... dostałeś darmowy pacca na 2 dni, napaliłeś się na domek, kupiłeś i miałeś nadzieję że kupisz i miesiac bedziesz go miał... a tu taka przykra niespodzianka ;( No przecież nie kupisz statusu, masz lepsze wydatki...(czipsy i koka kola).
__________________
Dziewczyn jest tak niewiele w grze więc szanuj je :)
Brando jest nieaktywny