Zobacz pojedynczy post
Stare 27-09-13, 12:16   #42
TaraN
 
Avatar TaraN
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Środa Wlkp.
Postów: 21
Domyślnie

Nie gram tutaj za długo, ale wypiszę parę moich propozycji :)

1. Aby grało więcej osób niezbędna jest reklama przede wszystkim na stronach Tibii (w końcu dwa podobne projekty ^^), prowadzenie fanpage'u na facebooku z ciekawymi screenami, szybkimi newsami i takie tam.

2. Za dużo jeszcze o Altaronie nie wiem, więc zbytnio nie mogę się wypowiadać co bym chciał ujrzeć, aczkolwiek od razu mnie uderzył brak typowo leczącej profesji. Warto by pokombinować z profesjami, czyli zrobić maga bojowego (typowy dmg, bardzo niska przeżywalność), maga nekromantę (runki SD, przyzywanie potworków) etc. , no i oczywiście wprowadzić do gry klasycznego druta, shamana czy też priesta (prej leczy, jakieś tam podstawowe czary dmg) shaman coś tam leczy ale daje też buffy w walce, druid jakies połączenie shamka i preja np. Zaraz ktoś powie - no ale jak prej czy sham będą expic? Bić healem w mobki? No i tu trzeba wprowadzić jakiś konkretnie działający system "share exp" żeby wojownik 1h mógł być wtedy użyteczny bo podobno na razie jest useless. Fajnie by było też mieć większe pole do popisu w wyborze eq, nawet na mniejszych lvlach. Po prostu pododawać więcej bonusów za sety, dodać nowe itemki, itp itd.

3. Punkt trzeci dotyczący balansu został przeze mnie mnie więcej opisany w poprzednim punkcie ;p

Nie znam tutaj administracji i nie wiem kto tutaj rządzi. Nie wiem też czy pieniądze jakies serwer "zarabia" za SS idą na utrzymanie czy każdy z ekipy coś tam dostanie. Bo jeżeli komuś się coś "skapnie" za pisanie skryptów czy robienie mapy/grafik to z własnego życiowego doświadczenia wiem, że osoba taka powinna być odpowiedzialna i kompetentna, dlatego warto robić duże wymagania od ludzi :) to tyle ode mnie!

PIONA!
TaraN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem