Zobacz pojedynczy post
Stare 26-09-13, 17:38   #30
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
uśmiech Aaa na co mnie ta ankieta ?

Dopóki jesteście ograniczani mozliwościami silnika, na którym pracujecie nie powinniście zadawać takich pytań ( ankiet ...whatever ). Dlaczego? Każdy gracz na 100% grał w Tibię i nie tylko samą Tibię mam tutaj na myśli całą masę OTS-ów czy innych "orszabund" :). Każdy chciałby zobaczyć w Altaronie coś innego, coś więcej. Obawiam sie ,że na daną chwilę możecie zmienić tą sytuację wprowadzając element trudności w grze i w jej rozgrywce, jak już pisałem wcześniej. "Trudności" - nie polegającej na tym ile expa dostajesz za moba (ta zmiana była dziwna po tylu latach trwania serwera....no ale ma nieść za sobą jakieś zmiany więc ok) tylko wprowadzeniu inteligentych pomysłów do gry, które same spowodują że gra stanie się trudniejsza. "Rozgrywka" czyli właśnie system PvP, który powinien być tak skonstruowany żeby jakiekolwiek gildie czy pojedyńcze osoby nie bały się walczyć o swoje i na odwrót czyli strona dominująca nie powinna czuć się na tyle swobodnie, żeby w kazdej chwili mieć możliwość wyboru.

1 Własny silnik plus reklama w internecie nic więcej nie trzeba.
2 Pomysł na grę i jego realizacja przy nowym silniku można by pokombinować choćby z Abitańczykami ( np wchodząc w konflikt z Abitańczykami jesteś narażony na "snejki" z ich strony będąc w pobliżu coś w stylu cały resp zmierza w twoją stronę lub nagła obrona danego spotu?????? Można byłoby ich uniknąć korzystając z nautralnej pomocy czyli np kogoś kto nie rozpoczął żadnej misji. Element gry drużynowej i RPG zachowany, dodatkowo robienie misji nabrałoby jakiegoś sensu ponieważ teraz robi się ja na odpier... żeby zrobić, a w tym wypadku musiałbyś niedość że wybierać jakie misje możesz w danym czasie zrobić a jakie nie to musiałbyś się liczyć z tym że druga strona nie będzie bierna i nie będzie patrzeć jak wbijasz na ich terytorium i po prostu ich mordujesz... Na pewno byłaby taka możliwość.
3. Są tylko 3 profesje jak mogliście jeszcze tego nie ogarnąć w ponad 2 lata ? Przecież były test serwery, byli doradcy, byli SG...pieniadze i czas wyrzucone w błoto. Nie wypowiem się w tej kwestii ponieważ temat był wałkowany "x" razy.

Ps. Nie oczekujcie że gracz "X" czy "Y" nagle powie wam jak to zrobić i co macie zrobić. Gracze Altaronu są wymagający i mają do tego prawo bo 3/4 z nich gra na SS. Czyli sa potencjalnymi klientami dla was czy tam dla iLop-a nie ważne. Najważniejsze jest to żeby dać im to czego chcą, ale nie tak jak właśnie zrobili to w CipSofcie (wiem że porównanie jest nie na miejscu, ale zmniejszmy skalę o parę tysięcy razy i tym własnie jest Altaron) bo zabierając radość z gry czyli skila jakiego miałeś automatycznie pozbyli się 3/4 graczy. Ponieważ za ekaranem siadziały masy klikające w hotkeye...

Pozdro 600 :)
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem