Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 19:42   #143
jaca8822
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 26
Domyślnie

Do administracji.

Zaczalem grac na serwerze pvp od 2 miesiecy wbilem 80 lvl, malo czasu mam na gre srednio po 1,5h dziennie (praca i inne obowiazki). Expilem tylko na bonusie zeby jak najmniej czasu tracic na expienie. za 8 dni konczy mi sie status szlachecki i ostatnia łatka przekonaliscie mnie zeby tego statusu nie przedłużac.
Jak dla mnie to Wy czyli adminitracja nie traktujecie tej gry i graczy (klientów) poważnie.
Takich rzeczy nie robi sie na serwerze który istnieje kilka lat. Pisaliscie ze ludzie tak chcieli w sondzie, dla mnie to jest smieszne ze sugerujecie sie opinia garstki ludzi, wiekszosc graczy nie siedzi na forum (chocby ja pierwszy raz jestem tutaj).
Dodam ze nie jestem z collegium ani z chaosu ani z jakiej kolwiek gildi. Ale to widac ze ta latka najbardziej pomogla collegium a zaszkodzila takim graczom jak ja czyli co graja malo ale systematycznie i nie wielkim lvl.
Jesli chcecie wprowadzac takie zmiany to na nowym serwerze.
W Waszym interesie powinno byc przyciagniecie jak najwiecej ludzi. (wiecej ludzi=wiecej sprzedanych statusow= wiecej zł w waszej kieszeni) a wy mnie zniecheciliscie do gry, bo chcac dojsc do wojny na jakims sensownym lvlu bede musial o 30 % wiecej czasu poswiecic na expienie niz ktos wczesniej expiac.
TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE
DAJCIE WSZYSTKIM ROWNE SZANSE I NIE DZIALAJCIE NA WLASNA NIE KORZYSC

pzdr Dino od bajamora xDDD
jaca8822 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem