Zobacz pojedynczy post
Stare 19-09-13, 20:29   #20
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

jezu jak widzę te tematy o resecie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać dajcie już spokój resetu nie będzie i nie jest on potrzebny jak dopracują grę zrobią dobrą reklamę to i przybędzie graczy i założę się o głowę że jak byś miał taki 250lvl to nigdy ale to nigdy nie wypowiedział byś słowa reset tylko takie dzieciaczki którym spodobał się Altaron ale zobaczyli że są już H lvl chcą resetu a skąd to wiem ? a stąd że jak pierwszy raz zagrałem w Altaron to powiedziałem sobie jaka ta gra jest Zajebista normalnie nie ma lepszej jest wszystko to co chciałem zobaczyć w grze RPG a później sobie pomyślałem ee pewnie są już H lvl a chciałem być w top a następna myśl była że spróbuje sam dostać się do topki beż żadnych dziecinnych spamów na forum o resecie a później okazało się że nie muszę być w top wystarczy mi fajna gra Mili ludzie do pogadania na czacie raz po raz poexpie i tyle gra do teraz mi się nie znudziła a gram już w nią żeby nie skłamać około 2 Lata więc proszę cię przestań spamić na Forum bezsensownymi postami jeśli dla cb gra do wbicie H lvl to bież się za expienie a nie marudzenie.
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem