Temat: [odrzucone] Kościane
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-08-13, 01:29   #8
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Dobra, zrobiłem sobie refila na kościanych, po wczorajszych dwóch uznałem, że może miałem pecha, albo coś, więc chciałem zrobić to samo, i zobaczyć czy to był niefart czy tam serio jest taka lipa, miałem plan iść na dwa refile, ale niestety mnie nie stać, polepszyli dropa... no tak, spadło o kilka straszaków więcej, ale królewskiej tarczy, ani upadłego miecza to nie zobaczyłem, ale za to mam kilkanaście straszaków za które mogę dostać jakieś 5 talarów i dwa kościste hełmy za które dostane 2 talary, więc wróciło mi się 7 talarów, szkoda, że na expa wydałem prawie 14... 7 talarów waste? Lepiej zainwestujcie w traktor i zaorajcie te całe kościane... zrównajcie to expowisko z glebą, albo zostawcie sobie żeby szczycić się, że jest ich tak wiele, skoro 165 palkiem po raz trzeci robie waste i to jest waste w postaci połowy mojego obkupienia, to chyba coś jest nie tak...
Kiedyś to miejsce było oblegane, teraz to ja nie wiem czy ktokolwiek tam w ogóle chodzi, w przeciągu trzech refili zrobiłem waste jakieś 15-20 talarów, przy expie 600k, i to na bonusie? Nie mam więcej pytań... no, może jedno, składa się ktoś na traktor? Zaoramy te expowisko bo ono jest tak potrzebne jak kurwie majtki
Uwolniona Mysl jest nieaktywny