Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-07-13, 23:23   #29
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzychu2 Zobacz post
Napisałeś:

Sam teraz twierdzisz że można modlić się bez kościoła, więc przyznajesz tym rację że jest on niepotrzebny i tylko obciąża obywateli dodatkowymi kosztami utrzymania.

Zauważyłem że sam nie wiesz co piszesz, więc dalsze tołkowanie tobie nic już raczej nie pomoże.



Wyzywasz innych, co świadczy o twojej malej inteligencji lub całkowitym bezmózgowiu. Twierdząc że nikogo nie wyzywasz, może i masz rację, bo wiadomo że twoje słowa nie mogą dotknąć inteligentnego człowieka, ale obrażasz swoją matkę. Sprawiając jej przykrość nie używając mózgu o ile go posiadasz.
Nadawał byś się na redaktora gazety wyborczej bo nie rozumiem jak mogłeś zinterpretować to zdanie w ten sposób, można się modlić bez kościoła i z ale kościół jest potrzebny czy to ci się podoba czy nie, nie zakażesz milionom ludzi chodzić do niego.

U ciebie bardzo ciężko idzie czytanie ze zrozumieniem, chyba czas powtórzyć gimnazjum?

odnosząc się do palikota o którym wiadomo że to śmieć i to jest dobre porównanie dla kogoś kto jest posłem który ma reprezentować polaków, on chce wyrzec się polskości i rozpłynąć się w unii europejskiej to primo a o rysiu peji to już wspomniałem wcześniej to śmieć i jest ku temu powód by nazywać go śmieciem.

Dodam jeszcze to że wyrżnąłeś cytat z całego ogólnego kontekstu i w dodatku nic z niego nie wynika co ty mi tu próbujesz wciskać na chama, takiego talentu to pogratulować chyba sam michnik dawał ci porady co?

A i żebym nie był gołosłowny jak ty

śmieć nr 1 peja
Cytat:
12 września 2009 w Zielonej Górze w trakcie koncertu Pei doszło do bijatyki, w której poszkodowany został 15-letni uczestnik koncertu. O spowodowanie bójki został oskarżony sam raper, który w odpowiedzi na obraźliwe gesty ze strony nastolatka najpierw go wulgarnie zwymyślał, a następnie – po widocznym braku reakcji ze strony ochrony – zachęcił tłum do jego pobicia, przy czym pobita została inna osoba, niż ta wyzywająca
znacznie gorszy śmieć od peji to palikot
Cytat:
- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości – stwierdził Janusz Palikot.
Niech to powie naszym dziadkom którzy walczyli i ginęli z dumą o wolną Polskę.

Cytat:
Już niemal każdego dnia faszyści - narodowcy coś lub kogoś podpalą, pobiją, zagrożą, lub chociaż powydzierają gęby i poprzerywają spotkaniach, które ich zdaniem nie powinny się odbywać. Są jak pluskwy: poukrywani, pochowani, ale jeśli dać im żer, wyłażą z tych swoich szpar i nagle jest ich pełno J.Palikot

***
Cytat:
Zachowanie Palikota wyczerpuje znamiona opisane w artykule 255 kodeksu karnego, który dotyczy publicznego nawoływania do występku. Tekst, o którym mówimy, może również być traktowany jako podżeganie – do naruszenia nietykalności cielesnej, do zniewagi, pomówienia

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 15-07-13 o 09:15
Gekko jest nieaktywny