Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-13, 09:53   #13
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jedna wielka bzdura. Ateiści to tacy sami ludzie jak inni, różnią*się tylko tym, że nie wierzą w żadne nadprzyrodzone głupoty. Chcesz się wypowiadać? Proszę bardzo, lecz bez obrażania jakichkolwiek grup społecznych.
Przykro mi ale słaba prowokacja podaj mi kilka merytorycznych i obiektywnych przykładów gdzie ateizm triumfuje nad ideologią np totalitarną, gdzie zrzesza ludzi by walczyć o dobro społeczeństwa, zamiast rzucać zbędnymi epitetami.

Po za tym dlaczego wciskasz mi to że ateiści to jacyś inni ludzie, szkoda ze nie napisałaś że myślę że są podludźmi to też by było iście na poziomie gazety wyborczej i tvn-u, ja uważam że każdy ma swoją rolę i miejsce w społeczeństwie i nie powinno się tutaj nikogo napiętnować za to wy napiętnujecie katolicyzm a przecież miała być tolerancja.

Także pani Slythio w państwie katolickim znajdzie się miejsce dla każdego powtarzam KAŻDEGO czy to ateista czy muzułmanin czy wyznawcy religi żydowskiej każdy znajdzie sobie miejsce w Polsce ale to nie znaczy że od razu musi narzucać innym swoich poglądów swoich przekonań w Polsce Katolickiej która dzięki katolicyzmowi pokonała komunę.

Dodam jeszcze to że ateiści nie pozostają sobie dłużni w obrażaniu innych grup społecznych oni dla wszystkich są tacy tolerancyjni tylko nie dla katolików.

I rozumiem że zgadzasz się ze wszystkim co napisałem wyżej że tylko cytujesz jeden fragment tekstu wyciągnięty z kontekstu wypowiedzi brawo tvn
Gekko jest nieaktywny