Zobacz pojedynczy post
Stare 30-06-13, 11:54   #8
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Myzael
Co do tego mlvl, to było przeczytać post, który napisał ktoś powyżej mnie. To głupie, bo napisał, że nie zależy czy 1h czy 2h tylko od poziomu magicznego. GŁUPOTA.
Piszesz mi, że rycerz 1h ma bić tyle samo, bo mu tarcza nic nie daje na mocniejszych mobkach, choć na pewno coś daje. Więc gdzie masz sens zakładania rycerza 2h jeżeli na początku ma taką męczarnie wbijając ten 30 poziom, byś z seta miał wystarczającą obronę, żeby Cie szeregowiec nie zabił. Bo ja osobiście na 20 lvl od szeregowca dostawałem buły po 80, ty swoim 1h rycerzem na 20 looźno bijesz szeregowca. Bije pewnie po 30 max.
Mówisz, że rycerz 2h ma większe hity z broni, po co mi to, jeżeli expi się właśnie z czarów, a nie stoisz przy mobie i bijesz go z samej broni, tutaj traci sens większy dmg z broni. Co do porównania, to jeżeli zostaniesz elementalistą dostaniesz bardzo dobry czar "tarcza żywiołów" rycerzem 1h. Nowe sety dla rycerzy 1h są o niebo lepsze od setów dla rycerza 2h, czasami nawet 10% więcej hp. Więc później rycerz 1h ma przewagę w blokowaniu mobów.

A jeśli chodzi o odes rago, i rago żywiołowe, chyba jest ta sama sytuacja i rycerze 1h i 2h biją tyle samo. Więc mi chodzi ogólnie o czary ofensywne.

@Tuz Pik
Zgodzę się z Tobą, że obrażenia powinny zależeć od wszystkich wymienionych przez Ciebie współczynników.
Zgłaszałem, że hity rycerzy 1h jak i 2h są równe zaraz po starcie TEST serweru, więc już długo nie jest to zmieniane.

@Administracja
Proszę o dogłębne zbadanie tego i wprowadzanie stosownych zmian.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem