Zobacz pojedynczy post
Stare 06-05-11, 14:13   #40
Zembolx
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Ja się wypowiem w tym temacie tylko raz.

Osobiście gram wojownikiem, w tibi zawsze grałem magiem albo pallkiem i chciałem teraz spróbowaać knighta. Na 22 lvlu mam skille 51/46 (ani razu nie skillowałem, wszystkie te skille są wbite przy expieniu i z PN).
Może 22 lvl to nie dużo ale z tego co zauważyłem, łucznicy na takim samym poziomie jak ja są w stanie iść na lepsze moby, ale moim zdaniem to nie zmienia faktu że powinni podnieść wzrost skilla łucznikom przynajmniej o połowe, bo rzeczywiście rośnie troche za wolno.
Ale błedem bedzie taka sama predkosc skilla łucznika jak u wojownika. Dlaczego?
Otóż dlatego że po pierwsz PN'y to tylko dodatek, więc tego w ogóle nie wliczajcie do skilli, możesz to dadac tak samo do alchemii zrecznosci, to juz twoj wybor, kazda profesja ma tyle samo PN na lvl, więc to od Ciebie zalezy czy zainwestujesz i w obrone i w atak czy tylko w atak czy w cos innego. Zaś skille... jesli dist bedzie tak samo rosl jak czy tez obrona...to co Wy chcecie żeby blokerami na altaronie byli i łucznicy? Wojownicy są od blokowania, łucznicy od zabijania uciekając, tak już jest. Nie można mieć wszystkiego, widziałem nie raz łucznika jak sobie świetnie daje rade, ba lepiej ode mnie na tym lvlu.
Jedyna moja prosba (sam gram wojem) podniescie wzrost dista o okolo 50% :)
Pozdrawiam Slythie XD =***
Zembolx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem