Zobacz pojedynczy post
Stare 06-05-11, 09:57   #9
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

!.
Już kiedyś był pomysł, by zablokować lighthacka, niesyty ekipa powiedziała, że na dzień dzisiejszy nie wiedzą jak to zrobić, niemniej jednak gdyby weszło to w życie, Twoje propozycje dotyczące pór dnia są wg. mnie świetne.
2.
Tak.
3.
Kurcze no tak, ale żeby nie zepsuło klimatu proponowałbym coś w stylu księgi, w której wpisuje się klany biorące udział w wojnie, zanosi się ją do Komendanta Straży, a on daje nam klucze do wytyczonych rejonów, gdzie możemy bić się bez przeszkód. Myślę, że nie chciałby by po mieście też mu się mordowali.
4.
Nie... dzieciaki by tylko mówiły: "Ej ziomuś elo 600 pacz na muj profil ile ja to zabiłem ludkuf xP :***""
5.
Proponowałbym raczej przy trudniejszych zadaniach postawić jakieś znaki i na nich umieszczane były by nicki (w kolejności chronologicznej) kto wykonał zadanie.
6.
Generalnie pomysł w miarę dobry o ile jest to możliwe do wykonania (pamiętajmy, że ten silnik gry ma jakieś ograniczenia). Nie radziłbym jednak możliwość stawiania takich straganów byle gdzie, tylko w wytyczonych miejscach, targach, rynkach etc.
7.
Nie no fajne by to było, tylko nie wiem czy podczas wojny władze myślą dodatkowo nad wprowadzeniami walki między ludnością...
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem