Temat: [wprowadzone] Petycja o nowy server (npvp)
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 22:01   #51
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Dość! Niech wpisują się tutaj tylko osoby, które popierają temat!

W woli wyjaśnienia. Ktoś kto zacznie grać na serwerze Non-PvP, nie będzie miał do nikogo pretensji, że nie może nikogo zabić. Ponieważ sam wybrał taki świat, i zakładając postać na takim serwerze, zaakceptował fakt, że będzie grał na świecie, gdzie zabijanie innych jest niemożliwe.

To jest prosta zasada: Ktoś lubi zabijać - wybiera PvP, ktoś kto woli grać spokojnie, bez zabijania, i bez strachu, że ktoś go zabije - wybierze Non-PvP. Myślę, że przedstawiłem to dosyć jasno. A inne teksty, typu: "No wiecie jak to jest na Non-PvP: zabieranie loot'a, zajmowanie expowisk" - NIKT WAM NIE KAŻE TAM GRAĆ. My tutaj dyskutujemy o stworzeniu bliźniaczego serwera, ale z wyłączonym PvP. Zrozumiano?

Ktoś chce odpowiedzieć na moją wypowiedź, niech napisze mi na PW. I niech nie zaśmieca tego tematu swoimi wypocinami. Przypominam raz jeszcze:

TUTAJ ZBIERAMY PODPISY!

Bez odbioru.

@down: Tak, to lepiej zapytaj kolegów, jak wyjść z wyspy pomiędzy Licorem/Ananem, a Neolithem. I lepiej przestań reklamować inne serwery w sygnaturze.
@edit/down: Wiem, że nie przeczytałeś mojego posta, dlatego że sam twojego nie widziałem :)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 05-05-11 o 22:08
Tron jest nieaktywny