Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 21:14   #34
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tommy Zobacz post
Wniosek? Skillujcie expiąc!
No chyba żartujesz ?
Nawet jesli blood hit daje wiecej % ( co doskonale wiem bo skilla 90 pallkiem zrobilem w tibii, zezenia 42 dista (na zezenie to duzo ) ) to skillujac , waląc same chmurki hitasz CO 2 SEKUNDY !!! a na huncie :
3 hity, 5-10 sekund przerwy , szukasz moba, 2 hity, 15 sek przerwy albo wiecej bo ktos ubil, 4 hity etc etc....
Na expie W OGOLE nie widze postepu w discie. a teraz mam ledwie 53. co bedzie pozniej ?!?! moze nie jestem kozak, bo 23 lv łucznik, ale wiem co mowie. i jak zwykle wypowiadaja sie osoby NIE grajace lukiem.. Rekhyd (sorry jak myle nick) wie co mowi, pewnie potwierdzi me slowa, bo troche czasu spedzil orając łucznikiem. Ktos powie "to gra RPG, nitylko exp\ skill sie liczy" muahahaha
1. Chciałem grac RPG, uzywalem staropolskiego słownictwa, ale ręce opadają, kiedy na moje 1 zdanie rpg przypadają 3 "kurwy", 2 "pojebalo cie czlowieku" i 10 "mów po >> lucku<<" (żałosne)
2. wykonując questy, siły nie przybedzie
3. to server pvp, jak nie bijesz lv\ skilli to sie nie obronisz, rozumiem przeplatanie exp + questy , ale nie samym questem zyje czlowiek :D
4. skoro inni (magowie (choc maja slaby def, dobry dmg), woje (bez komenta)) mogą skille zwiekszac szybciej, expic wydajniej, zadawac wieksze obrazenia, to czemu nie lucznicy ?
Zal wam dupke sciska, ze ktos moze byc rowny \ lepszy ? aaaa no fakt, wy bez nakladu pracy chcecie byc lepsi ! Kompleks meskosci sie klania ;)

Cytat:
Napisał Dreat Zobacz post
Mi łatwo wojem nie jest (trudno np.: uciekać od potwora, czego nie można powiedzieć o dystansowcach), łatwo mogę zostać otoczony (wystarczy lag i więcej potworów), musze gonić dystansowe potwory na otwartym terenie, małe hity zadaje, wolno expie, ale nie narzekam (no może teraz trochę;P) spinam się i gram.

Nie wiem jak szybko rośnie dist, ale wiem, że nie powinien rosnąć tak samo szybko jak skille woja. Łucznik byłby imba wtedy. Bardzo imba.
Hmmm, no tak, wojownika się łatwiej otacza... nie ma co! hrhrhrh Jak ciebie cos otoczy masz najwieksza sznase przetrwania ze wszystkich prof... bez komentarza.

Dystansowe potwory, jakbys nie wiedzial, od nas tez uciekaja :)

Male hity zadajesz... coz, zaloze sie ze wieksze hity zadasz majac 50 1h\2h i bron z atakiem wiekszym niz spear ... bez spear nie porownuje, bo wtedy juz lucznik jest mega poszkodowany- zero tarczy (ale na to nie narzekam, bo to jego właściwosc)

Wolno expisz... o kurde.. ! ale mi przyklad wpadl na mysl! 14 lv woj, co prawda 2h, sprzedal mi kamienie na trening jak mialem +/- 20 lv. 2 dni pozniej on ma 29 poziom, a ja tym samym nakladem expa 23 ( bo + 2 dedy)... zaskakujace !! Ciekawe kto WOLNIEJ expi.. ten co ma slaba bron i skille, czy ten co ma ok bron i slabe skille (jak sie nie chcialo trenic? (odpowiednio : lucznik ... woj...)

Nie wypowiadaj sie lepiej boś w d... był i g... widzial. :)
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem