Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 20:57   #33
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
13 poziom wojownik mi mówi, że ta gra jest trudna?
Znam jej założenia, wiem, że dla solo gracza za łatwo nie będzie.
Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
I że mają być skille po 100?
Khym... Zostawię to bez komentarza.
Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Człowieku, czy ty w ogóle widziałeś łucznika w akcji?
Tak, łucznik na 18 prawie bez skillowania bardzo ładne hity ładował.
Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
I mam wrazenie, że przeczytałeś jedynie jakiś post o "zwiększenie skilli", a nie całą dyskusję.
A z taką osobą w polemikę wdawać się zamiaru nie mam. Cofnij sobie stronę, przeczytaj mój post, proszę i wtedy się wypowiadaj.
To nie pierwszy temat na ten temat a czytałem ich sporo. Już nie pamiętam kto gdzie się wypowiadał, jednak dyskusji o skillach łucznika i obronie maga przejrzałem niemało.
Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Bo nie tylko skill jest przyczyną, dlaczego łucznik jest najmniej popularną klasą.
To skoro mag ma taką niską obronę i ciągle pada - czemu ciągle widzę pełno magów?
Ciesz się łuczniku, masz mało konkurencji, jak ktoś na jakieś mocniejsze zadanie będzie szukał łucznika masz większe szanse.
Jak ktoś nie chce grać łucznikiem niech nie gra.
Mi łatwo wojem nie jest (trudno np.: uciekać od potwora, czego nie można powiedzieć o dystansowcach), łatwo mogę zostać otoczony (wystarczy lag i więcej potworów), musze gonić dystansowe potwory na otwartym terenie, małe hity zadaje, wolno expie, ale nie narzekam (no może teraz trochę;P) spinam się i gram.

Nie wiem jak szybko rośnie dist, ale wiem, że nie powinien rosnąć tak samo szybko jak skille woja. Łucznik byłby imba wtedy. Bardzo imba.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.

Ostatnio edytowane przez Dreat ; 05-05-11 o 21:06
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem