Temat: [odrzucone] Usunięcie czaru saim unar
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-03-13, 19:11   #31
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał a1106169 Zobacz post
Slytnia, czy ty jesteś bezmózgowcem?

Ludzie po to założyli palków nekro, ponieważ expienie z kpiro ich nie satysfakcjonowało bo trzeba było stać w miejscu i hity nie były jako tako zadowolające, expienie z puginałów chociaż było już drogie miało te jebniecie, można było uciekać co podobało się graczom, i nikt raczej przed 100~ poziomem z puginałów nie wychodził nawet na zero :)

Mówisz puginały nie są do expienia? Ty myślisz co piszesz? Po co ludzie założyli palków nekro? Żeby bić sobie dalej moby z kpiro, stać se w miejscu i się mniej leczyć? Ja to nie wiem co musiał sobie pomyśleć taki Alan Endor, i wielu innych wyższych palków nekro. Jestem pewny, że większość palków nekro zniechęciła się do dalszej gry i jest to Wasza zasługa..

Mówisz, że na zmiane ceny poświęciłaś minutę? Czyli w ogóle tego nie przemyślałaś, nie pomyślałaś, że może warto zapytać graczy o zdanie, bo 40% aktywnych graczy to właśnie palkowie nekro, którzy uwierz mi nie są zadowoleni zmianą i są zniechęceni do dalszej gry :)

Przemyśl to jeszcze raz, bardzo Cie proszę :)
1. Skąd Ty bierzesz takie statystyki? 40% aktywnych graczy to palki nekro? Dafuq? A moje statystyki mówią, że 99,99% aktywnych graczy to ludzie. :O

2. I jakoś nie widzę wielu ludzi płaczących na to, poza Tobą. Mówię. Sam expię z łukiem nekro i ani razu nie słyszałem narzekania, że puginały drogie czy mało dmg robią.

3. Powiedz mi, jakim prawem wypowiadasz się za ludzi? Wiem, że to fajnie brzmi, takie "o, bo ludzie zakładali, bo ludzie to, bo ludzie tamto", ale nikt nie dał Ci prawa wypowiadać się w ich imieniu. Mów za siebie i skończ uogólniać, bo nikt Ciebie serio nie weźmie. Tyle.
Wicked jest nieaktywny