Zobacz pojedynczy post
Stare 24-02-13, 16:36   #38
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Jak w rl chcę klimat, to dokładnie to robię. Zapalam sobie świeczki, zaciągam żaluzje... a, nie , wróć, nie mogę tego robić, bo tym psuję klimat, bo żaluzje sa nieklimatyczne. ;____;

Bardzo mądra wypowiedź, szefie. Taka przemyślana. Nie wiem co ma gra do rl, ale SPOKO FOKO :*
właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.
naus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem