Temat: [wprowadzone] Czarodziej.
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-02-13, 07:02   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jak wielokrotnie pisałam - limit skilli, a w szczególności mlvl, nie jest naszym kaprysem. Staramy się znaleźć sposób by się*go pozbyć, niestety, na razie nic nam z tego nie wychodzi. Podobnie jest z limitem w pnach - jak może niektórzy zauważyli, maksymalnie możemy za jednym raze wydawać 100 pnów na skill, zaś zmniejszenie wymaganych pnów / skill nie jest wyjściem - problem będzie istniał dalej, tylko zamiast przy 100 skillu będzie przy 150. Na tym samym poziomie gracza.

Śliski, czy problem ten jest tylko w przypadku sd, czy może inne czary maga także głównie zależą od mlvla? Jeśli możesz to wypisz je, a ja spróbuję to jakoś naprawić.

Cytat:
Napisał 388261 Zobacz post
Ale z drugiej strony, grałem już na tylu serwerach, że życie nie pozwala mi spodziewać się jakiegoś sensownego podejścia do tematu ;) Poza tym jest dużo ważniejszych spraw, jak np zmniejszenie wagi surowej stali :D
Nie przesadzaj już, dobrze? Chyba nic złego nie ma w tym, że wreszcie zmniejszyłam wagę tego przedmiotu by była porównywalna z pozostałymi przedmiotami tego typu. Zajmujemy się zarówno takimi pierdółkami jak ważniejszymi i bardziej skomplikowanymi problemami.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny