Temat: [wprowadzone] Czarodziej.
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-02-13, 22:02   #5
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

To wszystko wina skilli bo 110 mag i 200 mag będą mieli te same skille to proste,
wystarczyło by usunąć max skill i wszystko by było ok a tak to trzeba robić obrażenia od lvl. kto by wgl pomyślał że mag z 55 lvl wali z SD po 320 przecież to chore jest.
Dobrze by było zrobić coś z tymi punktami nauki żeby max skill był dopiero na 250 poziomie np. rozciągnąć max mlvl z 86 do 120 czyli na 120 waliło by się tyle co na 86 teraz tylko po prostu później by się miało ten max mlvl.
Nie wątpię że to wymaga poprawki bo zawsze będzie ten problem jak nie ściągniecie max skilla, chociaż moim zdaniem trochę na to za późno i teraz trzeba wszystkie rzeczy robić względem poziomu.

A tak wgl z tym rozciąganiem można zrobić ze wszystkimi skillami z władaniem bronią jedno ręczną, dwu ręczną, dystansem, m lvl , ja na 196 lvl mam 300 PN z którymi nie mam co robić.
Jak już będzie na tym serwerze 400 poziom to zacznie sobie te PN dawać w inne skille np Zwiadowca będzie nawalał z dwuręcznego miecza a Rycerz będzie mógł walić z broni 1h i broni 2h, więc tak jak mówiłem rozciągnijcie skille tak żeby max był na 150 a nawet większym lvl i zrobcie wszystko zależne od lvl a jak to zrobicie to nie będzie można tak szybko expić na małym poziomie i duże lvl będą się cieszyć że są lepsze
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH
crunchips jest nieaktywny