Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-13, 14:30   #37
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

dlatego Ci chłopcze mówie, iż widać że duchowny całkowicie idzie w support, zrobiłeś tego maga aby mieć leczenie/leczenie innych wave i sd. Niestety administracja popsuła Ci plany zabierając SD. Mówisz że wolisz leczyć uhami na wojnie i dobrze necro nie posiada tej możliwości-więc jesteś w miare potrzebny. Jak pisałem wyżej widać pomału że z ducha robią support dla innych graczy to że zabarali Ci SD w ostatnim update no cóż bywa i tak. Jeżeli w ,,pytaniach i odpowiedziach" ktoś z SG/MG mi odpowie na poszczególne pytania(mianowicie w jakim kierunku zmierzają subprofesje) spróbuje pomóc w balansie. Grałem w różne gry MMORPG więc widziałem wiele co potrafią takie supporty( były zawsze pierwszym targetem). Bo mająć healera na plecach ciężko kogokolwiek zabić. To iż tutaj nie jest tak wszystko zbalansowane jest pewnym rodzaju problemem.
Czekam na odpowiedź w ,,pytaniach i odpowiedziach" i Uwierz iż jeżeli zostanie zauważony mój post i odpowie mi ktoś w jakim kierunku to według twórców ma to dalej dążyć to nie będziesz płakał na bezużyteczność ducha.

Ostatnio edytowane przez amindos ; 07-02-13 o 15:11
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem