Zobacz pojedynczy post
Stare 07-02-13, 00:01   #31
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

dalej nie wiem czy sie zgodzić z Tobą. Macie czary dosyć przydatne tym duchem-leczenie masowe/ten wave dla ducha. Osobiście powiem Ci że z sd sie w ogóle expić nie opłaca ostatnimi czasy taiw fomes=praktycznie SD tylko tyle że mane pożera. Więc dalej uważam że runa 4 żywiołów czy iluś tam będzie zbyt mocna(nie wiem czy chodzi CI o to że tylko i wyłącznie można 4 żywioły zmieszać czy np można 2-3) jeżeli tak exp będzie zarąbisty i za tym jestem jak najbardziej. Natomiast znowu kwestia necro pozostaje dla mnie nie zmieniona , ,dodajmy system w w którym obrażenia w większej mierze zależą od lvl-a (wtedy ty liczmy z takiej runki walniesz 400-500 w ludzi) Lecz niech taki 170 mag necro walnie 650-750 z sd(wtedy ty będziesz moim zdaniem zadowolony jak i on). Takie moje zdanie bo po liczmy 130 lvl-u nie ma właściwie po co grać w to(ani nie będe DD -ponieważ każdy 100+ mag bije tyle co ja, nie będe postacią najszybszą ani postacią najwytrwalszą po prostu jeden wielki szit. Jestem jak najbardziej za tymi runami(ciekawsza rozgrywka) jednak po wprowadzeniu zmian w systemie czarów-run.
amindos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem