Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-13, 10:57   #71
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

jesteście alchemikami? NIE! więc śmieszne są wasze spostrzeżenia.
to idź zbierać te składniki żeby zrobić manasy, mi się opłacało robić mikstury maga i poświęcać na to czas dopóki mi leciała alchemia za ekstrakty, ale niestety na 65 lvl alchemii jest blokada.
fakt jest taniej, no ale bez przesady.
2000 mikstur maga robię w około 1-2h (spoko)
ale: expiąc na wężach wodnych muszę spuścić trochę z tonu żeby zbierać rybie ości, piórka muszę skupować od graczy, stokrotki i Prawdziwki u NPC (jeżeli miał bym kupić u graczy to by mnie szlag trafił w skupowaniu kilku tysięcy składników), butle też kosztują. za to 2k butli zapłace 24k. sumarycznie wychodzę kilka talarów taniej (jeszcze szansa że co kilka prób się nie uda więc składniki się spalą), sumarycznie więc wychodzę kilka talarów do przodu i robie to tylko dlatego żeby gra nie polegała na ciągłym expieniu.

Można powiedzieć że na niższym lvl się bardziej opłaca. właśnie nie! bo jest więcej biegania, trzeba chodzić specjalnie po rybie ości (ja mam przy okazji, a ciężko je kupić bo inne highlvle ich nie zbierają) po za tym w to trzeba zainwestować (kupienie wielkiej ilości zlewek żeby nie biegać za dużo) itp itd.

catthon weź pod uwagę że kazuma też poświęca na to czas więc suma sumarum koszt jest większy.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem