Zobacz pojedynczy post
Stare 13-12-12, 00:26   #41
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Cytat:
Napisał Demon Hunter Zobacz post
No to ja powiem tyle.
Sis Roy ciekawe czy założyłbyś ten temat ~2 miesiące temu jak mieliście można powiedzieć (swój okres wygrywania).
Teraz ogólnie, dlaczego porównujesz hity ku**a 170 maga, który walnie z tego sd 400 do hitow jakiegos 100 palka.Ile osób na serwie walnie za tyle? Eastside i Edtz i nikt więcej bo reszta to 100-120lvle. Wypracowali sobie takie lvle to biją.
Co się spinasz? A czy ja mowie o znaczej redukcjii ich dmg? bylby taki jak przed upem kiedy rózgi tak nie biły. A tak dali dla nich wiekszy dmg a mi leczenie oslabili. I tyle... dlatego zrobiłem ten temat.

W ogóle na upartego niech bedzie dmg jak jest. Ale leczeni to o matko. Po raz kolejny pytam, -Dlaczego mag nekro leczy sie tyle co pal duch? Dlaczego pal duch lepiej wystoi potwory niż rycerz 2h duchowny? Moja propozycja to indywidualne czary leczące dla wszystkich podprof.
-Co z tego z wojownik ma 5000 hp jak leczy sie po 500 z uha?
-Kto 1 padnie? Mag nekro bijący po 500 (runa+ rozdzka) leczący się po 700 z hape tawis majacy 1200hp i XXXXmany, czy paladyn duchowny bijacy po 200 (bełt + runa) leczący sie po 700 z tapen tawis mający 2500 hp? Tapen w ogóle powinien mieć mniejszy exh. A duch leczyć się tak zajebiście jak nekro teraz może bić.

Kwestia czy grzebać w hitach,dmg czy w leczeniu? Prosiłem Slythie o zrobienie nowych czarów leczących dla każdej podprofesjii i przetestowaniu ich na teście. Ponawiam prośbę i może Trav by się włączył do dyskusji bo jest dość ważna?
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce

Ostatnio edytowane przez sebastianix ; 13-12-12 o 00:37
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem