Zobacz pojedynczy post
Stare 01-12-12, 15:30   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Sprawa jest prosta, na pvp nie ma złodziei, chamskiego zachowania oraz noobostwa, po mimo tego że jest wojna owszem. Oby dwie strony się w pewien sposób nienawidzą. Mi jak zaczynałem grę czy jednym czy drugim charem nikt nie ukradł żadnego loot baga, nie wyzywał mnie itp itd. Takich zachowań na pvp po prostu nie ma. Tylko na NON PVP serwerach są przejawy debilizmu , chamstwa i bandy złodziei. Masa ludzi co wbija ci na expa , wyzywa tym samym odbiera Ci przyjemność z gry. Jeszcze "jako taki" poziom posiadają tam ludzie co kiedyś grali na pvp. Bo zmieniając serwer nie zmienili swoich dobrych manier które wynieśli z pvp.

Nawet jak powstanie zajebista lista, nawet administracja zrobi jakiś licznik punkcików kto jak się sprawuje czy jest dobry czy nie. To i tak nie wiem co to zmieni odnośnie tych ludzi którzy czerpią przyjemność z sprawiania problemów innym. Jakieś punkty mają mu zabronić ukraść Ci loot baga ?

Zaraz powiesz to w takim razie jak ktoś ma 500 -(minusów) czyli ma range zły jak diabeł nie kupuj , nie sprzedawaj tej osobie. To maja być bany? Dochodziło by do takich sytuacji ze klany jakby kogos nie lubily robily by nowe konta tylko po to aby dać komuś -. Chcesz grać gdzie ludzie "szanują" się na wzajem polecam pvp.

Pozdrawiam.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem